Jesteś tu: » Strona główna » Humor
Nick:
Treść:
-Jasiu masz dziś bardzo dobrze odrobione zadania - mówi nuczycielka. -Czy jesteś pewien, że Twojemu tacie nikt nie pomagał?
kasiunia6a
Psychiatra zadaje pacjentowi pytania: -Ile nóg ma pies? -Cztery. -A ile ma uszu? -Dwoje. -A oczu? -Przepraszam, panie doktorze czy pan nigdy nie widział psa?
kasiunia6a
Kowalska w Luwrze przerzuca stosy pocztówek z reprodukcją Mony Lizy, wreszcie pyta: -Jak to, więc macie zdjęcie tylko w jednej pozie?
kasiunia6a
Na pewną aktorkę , która w wyniku diety strasznie schudła, rzucił się pies. - Nie dziwię się - pies jeszcze nie widził tylu kości naraz!! - stwierdza jej znajomy.
kasiunia6a
Nauczyciel pyta Paulinkę: - Skąd się bierze rtęć? -Z rozbitych termometrów- odpowiada uczennica
kasiunia6a
Łysy mówi z dumą do swego odbicia w lustrze: - Świetnie się trzymasz! Sześćdziesiątka na karku i ani jednego siwego włosa na głowie!
Martusia :-) 4b
Dyrektor szkoły przyjmuje telefon: - Panie dyrektorze, Jaś Kowalski nie może dzisiaj przyjść do szkoły. - A kto mówi? - Mój ojciec.
kasiunia6a
-Dlaczego w morzu jest woda? -Żeby statki nie kurzyły przy hamowaniu.
kasiunia6a
Do Warszawy przyjechał japoński dziennikarz. Po tygodniu faksuje do redakcji: ''Ta Polska to cywlizowany kraj. Mieszka tu dużo ludzi różnych narodowości. Są tu nawet indianie, którzy biją się kijami bejsbolowymi z łysymi buddyjskimi mnichami w młodzieżowych strojach.''
natia c 4a
Gwiazda filmowa znajduje pod swym hotelowym łóżkiem złodzieja. Mówi:- ale mnie pan przestraszył! - myślałam że to mysz!
natia c 4a