Humor

Jesteś tu: » Strona główna » Humor
Nick:
Treść:
Przychodzi baba do lekarza z taczką na plecach i margaryną. Lekarz: co pani jest ? Baba: Margaret Tacher.
Darek 6c
Przychodzi baba do lekarza, a lekarz pyta: - Czemu pani tak długo nie było ? - Bo chorowałam...
Darek 6c
Przychodzi baba do lekarza z koparką na plecach, a lekarz: - ale się pani wkopała...
Darek 6c
Przychodzi baba do lekarza z telefonem w brzuchu. - Kto pani taki numer wykręcił ?
Darek 6c
- Skąd macie państwo tak wyborną kawę ? - Mąż przywiózł z Brazylii. - I nie wystygła? - dziwi się obecny na przyjęciu policjant.
Darek 6c
Siedzi policjant w przedziale pociągu i czyta książkę. Co pewien czas wykrzykuje: - Coś podobnego! - Nie wiedziałem! - Niewiarygodne! - Nigdy bym tego nie przypuszczał! Wreszcie jeden z współpasażerów nie wytrzymuje: - Co pan czyta takiego ciekawego? - Słownik ortograficzny.
Darek 6c
Ksiądz jadący samochodem zostaje zatrzymany przez policjantów. - Proszę, niech ksiądz wysiądzie z samochodu i otworzy bagażnik. Po chwili. - A co to jest? - Nowy bojler dla zachrystii, panie władzo. - Aha, no dobrze, niech ksiądz jedzie. Minęło kilka minut. Jeden z policjantów pyta się drugiego: - A właściwie co to jest bojler? - To ty powinieneś wiedzieć! Przecież 2 lata chodziłeś na religię...
Darek 6c
Przychodzi baba do lekarza i mówi: - Jestem s-konana... Lekarz: a ja z Rambo!
Darek 6c
Polacy wystrzeliwują w kosmos swoją pierwszą rakietę. Jej załogę stanowią policjant i małpa. Dyspozycje dla małpy: "Włączyć startery, włączyć magnetowidy, sprawdzić stan paliwa, itd". Dyspozycje dla policjanta: "Karmić małpę i niczego nie dotykać".
Darek 6c
Przychodzi baba do lekarza z kierownicą na plecach, a lekarz: - Kto panią tu skierował ?
Darek 6c