Jesteś tu: » Strona główna » Humor
Nick:
Treść:
Tata zabrał Jasia do zoo. Zbliżają się do klatki z tygrysami, tata mówi: - Jasiu nie zbliżaj się bardziej do tych tygrysów. - Tato ja im nic nie zrobię.
seba
Jasiu pyta się ojca: -Tato, ile kilometrów ma Nil? - Nie wiem. - A kto to był Jan Henryk Dąbrowski? - Nie wiem. - A stolicą jakiego państwa jest Madryt? - Jasiu nie męcz tatusia - prosi matka. - Nie strofuj dziecka, kochanie. Jak się nie będzie pytał,to niczego się nie dowie.
tonks
Pierwszego dnia dzieci przychodzą do szkoły, odbywają się lekcje i pani zadaje pracę domową. Na drugi dzień pani pyta Jasia : Jasiu gdzie jest twoja praca domowa? Jaś mówi:nie uwierzy mi pani zrobiłem z niej samolocik i porwali go terroryści.
adziki
Pani od biologii pyta Jasia - Jasiu wymień mi 5 zwierząt mieszkających w Afryce Na to Jaś : - 2 małpy i 3 słonie
klaudia:)
Jasio kupił oranżadę. Otworzył ją i na wewnętrznej stronie kapsla przeczytał: "Tym razem nic nie wygrałeś. Spróbuj jeszcze raz". Zakręca więc butelkę, czeka chwilę i... próbuje jeszcze raz
klaudia:)
Idzie Jasio z babcią ulicą, Jasio zauważa 10 zł i mówi do babci: - Babciu, Babciu tam leży 10 zł!!!! A babcia na to: - Co leży niech leży... Idą dalej a Jasio zauważa 50 zł i mówi szybko do babci: - Babciu, spójrz, tam leży 50 zł!!! A babcia znów na to: - Jasiu, co leży niech leży... Idą, idą a Jasio zauważa 200 zł i szybciutko mówi do babci: - Babciu, babciu, patrz tam dalej leży 200 zł!!! A babcia ponownie mówi: - Co leży niech leży... Idą, idą, a nagle babcia potknęła się o kamień, przewróciła się i mówi szybko do Jasia: - Jasiu, Jasiu pomóż mi szybko!!! A Jasio na to: - Babciu, co leży niech leży!!!
klaudia:)
Co mówi kat ustawiając skazańca pod szubienicą? - Głowa do góry!
k.5c
Czym się różni długopis od trumny? - Wkładem.
k.5c
Jaka jest różnica między elektrykiem a saperem? - Obaj mylą się tylko raz, ale elektryk przed śmiercią jeszcze tańczy.
k.5c
Kto powiedział: Ostrożności nigdy za wiele? - Zięć, zamykając na kłódkę trumnę z teściową.