Jesteś tu: » Strona główna » Humor
Nick:
Treść:
Przychodzi baba do lekarza z pończochą na głowie. - Co pani dolega ? - Nie widzisz że to napad ?!
Darek 6c
Przychodzi baba do lekarza z okularami w brzuchu. - Co pani dolega ? - pyta się lekarz. - Ślepa kiszka
Darek 6c
Przychodzi baba do lekarza: - Powinna pani jeść dużo owoców i to najlepiej bez obierania. Baba dziękuje za diagnozę i zbiera się do wyjścia. - A tak a propo, jakie owoce pani jada najczęściej ? - pyta lekarz. - Orzechy.
Darek 6c
Jaś odmawia wieczorną modlitwę. - ...I spraw jeszcze Panie Boże, żeby Ankara była stolicą Finlandii. - Ależ Jasiu, co ty wygadujesz...? - Bo widzisz mamusiu, ja tak napisałem na klasówce z geografii.
Darek 6c
Jasio przewrócił się, stłukł kolano i zaczął głośno przeklinać. Przystaje przy nim jakiś mężczyzna i mówi: - "To nieładnie! Jesteś za mały, żeby tak przeklinać!" - "Wszyscy mi tłumaczą, że jestem już za duży, żeby płakać! To co ja mam w końcu robić, kiedy sobie stłukę kolano?!"
Agusia
Nauczyciel polecił uczniom napisać wypracowanie na temat: "Jak trzeba się uczyć?". Jasio napisał: "Im więcej się człowiek uczy, tym więcej umie. Im więcej umie, tym więcej zapomina. Im więcej zapomina, tym mniej umie. Im mniej umie, tym mniej zapomina. Wiec po co się do jasnej cholery uczyć?!".
Agusia
Wnuczek poszedł z babcią do kościoła w Zaduszki. Słucha jak ksiądz czyta wypominki: "Za duszę Jana, Marcina, Henryka, za duszę Adama, Andrzeja, Teofila..." Chłopiec słucha, słucha, w końcu zaniepokojony ciągnie babcie za rękaw: "Babciu, chodźmy stad, bo on nas wszystkich zadusi!"
Agusia
- "Powtórzmy tabliczkę mnożenia" - mówi ojciec do Jasia - "na pewno wiesz, że dwa razy dwa jest cztery, a ile to będzie sześć razy siedem?" - "Tato, dlaczego ty zawsze rezerwujesz dla siebie łatwiejsze przykłady?!"
Agusia
Mama Jasia pyta się nauczycielki: -Czy Jasiu poprawił się w nauce? -Tak proszę pani płynniej klnie i dalej pluje-odpowiada nauczycielka
olka 6b
Jasiu i tata oglądają tv. -Tato, po co ten czerwony kwadracik na dole ekranu? -To znak, że tego filmu nie mogą oglądać dzieci. -A dlaczego? -Ciii...zaraz zobaczysz!
olka 6b