Jesteś tu: » Strona główna » Humor
Nick:
Treść:
Polak, Ruski i Niemiec założyli się, który z nich dalej rzuci pługiem. Sędzią miał być diabeł. Polak rzucił jako pierwszy i uzyskał wynik 100 metrów. Niemiec rzucał jako drugi i uzyskał wynik 150 metrów. Trzeci-Rosjanin rzucił na odległość 500 metrów, już się zaczął cieszyć zwycięstwem, jednak diabeł mówi: -Zwyciężył Niemiec przed Polakiem. Ruski zdyskwalifikowany, bo rzucił pług razem z traktorem.
Anka 6b
Jasiu mówi do ojca: -Tato! Wzywają cię do szkoły! -A co znowu zrobiłeś? -Nic... Tylko stolik wysadziłem... Po trzech dniach: -Tato! Wzywają cię do szkoły! -A co znowu zrobiłeś? -Nic... Tylko ławkę wysadziłem... Po tygodniu: -Tato! Wzywają cię do szkoły! -Nie pójdę już więcej do twojej szkoły! -Słusznie. Po co chodzić po ruinach?
Anka 6b
Idą dwie mrówki przez pustynię jedna niesie okno a druga drzwi. Jedna mówi do drugiej: Ale gorąco!!! Druga na to- to ty otwórz okno a ja otworzę drzwi i razem zrobimy przeciąg!!
Anka 6b
Idzie czerwony kapturek lasem i widzi zza krzaków wilka. Pyta się go: - Ej, wilku, czamu masz takie wielkie oczy? - Kurcze, nawet spokojnie załatwić się nie można!
Gosia 6 b
Ślepy z beznogim grają w karty. W końcu beznogi mówi do ślepego: - Ej, ty nie zaglądaj mi w karty bo ci dam kopa!
Gosia 6 b
Na egzaminie do szkoły średniej profesor pyta: - Jak masz na nazwisko? - Fąfara. - A czemu masz tak radosny wyraz twarzy? - Bo prawidłowo odpowiedziałem na pańskie pierwsze pytanie!
Judyta z 6b
Jasiu, dlaczego spóźniłeś się na lekcje? - chce wiedzieć pani wychowawczyni. - Bo jak szedłem do szkoły, to napadł mnie uzbrojony bandyta. - O Boże, dziecko, czy nic ci się nie stało?! - Owszem, zabrał mi zeszyt z wypracowaniem.
Judyta z 6b
Chłopak mówi do dziewczyny: - Możesz mi dać swoje zdjęcie? - A co, podobam ci się? - Nie, moja siostra zbiera Pokemony
Judyta z 6b
Na lekcji gramatyki pani pyta Jasia: - Wymień przynajmniej dwa zaimki. - Kto, ja? - Bardzo dobrze.
Judyta z 6b
- Synku, jak ci idzie w szkole? - Dobrze, ale nie wyobrażasz sobie tatusiu, jak pan nauczyciel ci zazdrości. Już kilka razy złapał mnie za ucho i powiedział: "Ach, gdybym ja był twoim ojcem".