Jesteś tu: » Strona główna » Humor
Nick:
Treść:
Dwa psy wracają ze szkoły. -O co cię pytali na egzaminie z mitologii? -O psa cerbera.A ty zdawałeś język obcy? -Tak. Kazali mi miauczeć.
Łukasz M z 6B
Dwie muchy trenują w filiżance piłkę nożną.Po jakimś czasie jedna mówi do drugiej: -Staraj się, bo za tydzień gramy w pucharze.
Łukasz M z 6B
-Nie myśl, że mnie zatrzymasz w domu-mówi dojrzewający syn do ojca.-Potrzebuję wolności, przygód, pięknych kobiet. -Ależ ja wcale nie chcę cię zatrzymywać-mówi ojciec. -Chcę iść z tobą.
Łukasz M z 6B
Zima, las, pada śnieg. Po lesie chodzi zdenerwowany niedźwiedź. To złamie choinkę, to kopnie w drzewo, to pogoni wilka-ogólnie-mocno wściekły.Chodzi i gada -Po jakie licho piłem tą kawę we wrześniu?!
mrówcia 6b Kasia Z
Nauczycielka do Jasia: -Przyznaj się, ściągałeś od Małgosi! -Skąd pani wie?? -Bo przy ostatnim pytaniu ona napisała "nie wiem" a ty "ja też".
mrówcia 6b Kasia Z
Podczas zbiórki kompanii kapral mówi do żołnierzy: -Ci, co znają się na muzyce-wystąp! Z szeregu wysępuje czterech -Pójdziecie do kapitana, trzeba mu wnieść pianino na ósme piętro.
mrówcia 6b Kasia Z
Polonista mówi do swej żony: -Kochasz mnie najdroższa? -Oczywiście!-odpowiada żona -Całym zdaniem proszę!!
mrówcia 6b Kasia Z
Idzie po torach trzech wariatów. -O, jakie te schody są płaskie! -O, jaka ta poręcz jest niska -Nie przejmujcie się, winda już jedzie!
mrówcia 6b Kasia Z
Jaś do ojca: -Tato, a dlaczego Morze Czarne jest Czarne? -Nie mógłbyś zadawać mądrzejszych pytań? -No dobrze, a kto zabił Morze Martwe??
mrówcia 6b Kasia Z
Przychodzi Jasiu ze świadectwem. Ojciec ogląda i widzi same dwóje. Syn stoi uśmiechnięty i czeka. -Czemu się śmiejesz, przecież masz same dwóje?!- i wyjmuje pasek ze spodni. Jasiu myśli sobie -Spoko, jeszcze tylko lanie i nareszcie wakacje!