Humor

Jesteś tu: » Strona główna » Humor
Nick:
Treść:
-Jaki śliczny z Ciebie chłopiec!!- wykrzykuje ciocia. -Nosek masz po mamusi, oczy po tatusiu, usta po babci..... -Spodnie po bracie a buty po siostrze!- dodaje Jasio
mrówcia 6b
Kowalski opowiada wrażenia z zagranicznej wycieczki: -Mówię Ci, to było niesamowite! Te emocje, ta, prędkość! Jadę na słoniu, patrzę-za mną lew, obok dwa tygrysy! - O, matko! I co zrobiłeś? - Nic, gdy karuzela się zatrzymała, to zszedłem.
Łukasz M z 6B
Wchodzi koń do pubu i zamawia piwo. -Należy się 15 złotych -informuje barman. Koń płaci i sączy sobie powoli przy ladzie. -Nieczęsto widujemy tu konie -zagaduje zaciekawiony barman. -Nic dziwnego. 15 złotych za piwo?
Łukasz M z 6B
-Kelner! Czy macie sardynki? -Oczywiście. Ajakie pan sobie życzy:portugalskie,hiszpańskie,francuskie? -wszystko jedno i tak nie będe z nimi rozmawiał.
Łukasz M z 6B
Chłopak do dziewczyny; -Kasiu,szaleję za tobą! -Bujasz! Widziałam, jak godzinę temu całowałeś się z Baśką! -No widzisz? Z miłości do ciebie już nie wiem, co robię.
Łukasz M z 6B
Rozmawiają dwaj myśliwi: -Ustrzeliłeś coś? -No tak, ustrzeliłem. -To dlaczego nie przyniosłeś? -A czy my jesteśmy ludożercami?
Łukasz M z 6B
Na lekcji przyrody nauczyciel mówi: - Dzisiaj porozmawiamy o stopach metali. To metale mają stopy?... - dziwi się Helenka.
m.k.caffe 6 b
Siedzi baca na drzewie i piłuje gałąź. Obok przechodzi turysta i mówi do górala: -Baco spadniecie! -Nie spadne -Ale mówię wam, że spadniecie! -Nie spadne! Turysta wzruszył tylko ramionami i poszedł dalej. Baca piłował, piłował aż spadł. Popatrzył za oddalającym się turystom i pomyślał "prorok jaki cy co?"
mrowcia
Synek opowiada swojej mamusi: -Mamusiu, Jasio przyszedł do szkoły brudny i pani odesłała go do domu!! -No i co, poskutkowało?? -Tak, dzisiaj cała klasa przyszła brudna!!
mrowcia
Młoda mama robi w parku sweter na drutach. Jej synek przejeżdżając obok mówi: - Mamo jadę bez trzymanki! Po chwili wyjeżdża zza zakrętu i woła: - Mamo jadę bez zęba!
Mateusz 6b