Jesteś tu: » Strona główna » Humor
Nick:
Treść:
Zdenerwowana matka pisze do nauczycielki: - "Bardzo prosimy już nigdy więcej nie bić Jasia! Bo to słabe, dobre, biedne dziecko. My sami nigdy go nie bijemy. Chyba, że w obronie własnej..."
Sylwia z 5c
Tata bał się księdza, ponieważ tata nie chodził do kościoła więc mówi do Jasia: -Jasiu! posłuchaj! Jak przyjdzie ksiądz to powiedz że poszedłem do miasta. -Dobrze tatusiu. Tato schował się w szafie. I przyszedł ksiądz. -Dzień dobry Jasiu. Mogę wejść? -Proszę. Ksiądz wszedł do pokoju i pyta się Jasia: -Jasiu, a gdzie Twój tatuś? -Tatuś poszedł do miasta. -Aha. A kiedy wróci? Jasiu podchodzi do szafy otwiera ją na oścież i pyta się głośno: -Tatusiu, a kiedy wrócisz?
Sylwia z 5c
Pani w szkole pyta Jasia: - Powiedz mi kto to był: Mickiewicz, Słowacki, Norwid? - Nie wiem. A czy pani, wie kto to był Zyga, Chudy i Kazek? - Nie wiem - odpowiada zdziwiona nauczycielka. - To co mnie pani swoja bandą straszy?
Sylwia z 5c
Policjant do małego chłopca palącego papierosa: - Wcześnie zacząłeś palić! - E tam wcześnie, już jedenasta!
Michal N 4a
Jasiu mówi do ojca: -Tato! Wiesz jaki pociąg ma największe spóźnienie? -Który?- pyta zdziwiony tata. -Ten, który obiecałeś mi w zeszłym roku na gwiazdkę...
ola 6b
Nauczycielka geografii do Jasia: - Jasiu, powiedz gdzie leży kanał Sueski. - Nie wiem, nie mam takiego kanału na kablówce.
ola 6b
Pyta dziadek Jasia: - Jak sie nazywa ten Anglik, co mi herbatę wylewa? - Parkinson dziadku!
ola 6b
Pani pyta się w szkole: - Gdzie pracują wasi rodzice? Jaś sie zgłasza i mówi: - Mój tata wykłada na Uniwersytecie - A co wykłada? - Kafelki!
ola 6b
Nauczyciel historii pyta Jasia: Gdzie leży Hiszpania? Jasio:Tam gdzie zawsze.
ola 6b
Do nędznej wioski przyjeżdża Robin Hood i każe, by przyszedł do niego najbiedniejszy wieśniak. -Oto jestem panie!-mówi biedak, kłaniając sie w pas. Wtedy Robin daje mu worek złota. -Panie, dlaczego mi to dajesz?-pyta biedak. -Bo jestem Robin Hood, zabieram bogatym i daję biednym. -Hurra!-krzyczy biedak.-Jestem naprawdę bogaty! Na to Robi Hood: -W takim razie oddawaj worek!
Ka rolina L.