Humor

Jesteś tu: » Strona główna » Humor
Nick:
Treść:
-Tato krzyczy na Jasia -I znów pała z histori!!! -Tato to wszystko przez Jagiełłę... -To nie zadawaj sią więcej z tym dzikusem!!!
Paulina :)
Jest grudniowy wieczór. W samym środku lasu przez olbrzymie zaspy brną dwie blondynki. - Strasznie mi zimno -mówi jedna. -Mi też - przytakuje druga. -Na dodatek robi się ciemno.Wiesz co? Dajmy spokój z tym szukaniem. Weźmy pierwszą z brzegu choinkę, nawet jeśli będzie bez bąbek...
ola t 4a
Kumpela zwierza się przyjaciółce: - Wiesz, postanowiłam zerwać z moim chłopakiem! -Dlaczego? przecież tak dobrze się wam układało! -Z początku, ale od pewnego czasu zaczął traktować mnie jak psa! -To straszne! Czy on cię bił? -Nie... -Trzymał cię tylko przy sobie? -Nie, gorzej! Wymagał ,żebym była mu wierna...
ola t 4a
Koniec roku szkolnego. Syn piłkarza wraca do domu ze świadectwem i mówi: -Tato, ma dla ciebie dobrą wiadomość: szkoła przedłużyła ze mną kontrakt na szóstą klasę!!!
AGA 6C
Kasiu ile to jest 19+12 ? -Trzydzieści! -Jak to możliwe? -Jak się człowiek pomyli to wszystko jest możliwe...
AGA 6C
-Bolku, jak nazywał się król Chrobry? -Nie wiem. -No przecież tak samo jak Ty! -Kowalski???
AGA 6C
Mama mówi do Jasia: -Zaprowadź panów geologów w to miejsce gdzie znalazłeś te kamienie! -Ale to dziś niemożliwe! -Dlaczego? -Bo muzeum dziś zamknięte.
AGA 6C
-Co dzisiaj robiliście w szkole? - pyta ojciec -Na chemii badaliśmy materiały wybuchowe. -A co będziecie robić jutro w szkole? -W jakiej szkole?
AGA 6C
Trzej koledzy wybrali się na wycieczkę przez las. Zguba, Kultura i Stulpysk. Poszli i oczywiście Zguba się zgubił, więc poszli na komendę i zastanawiali się kto ma wejśc do komendy. Policjant się pyta: - Jak się pan nazywa? - Stulpysk. - A gdzie kultura? - Na zewnątrz.
Marcin K.4b
Maż mówi do żony: -Nie twierdzę, że twoja mama źle gotuje, tylko zaczynam rozumieć, dlaczego zawsze się modlicie przed jedzeniem.
Newton