Humor

Jesteś tu: » Strona główna » Humor
Nick:
Treść:
- Dlaczego świnie w Wąchocku maja na końcach ogonków supełek? - żeby się nie mogły przecisnąć między sztachetami płotu...
Newton
- Dlaczego w Wąchocku urzędnicy skarbowi chodzą z łopatami? - Szukają podziemia gospodarczego.
Newton
Szkot wsiada do taksówki i pyta: - Ile zapłacę za przejazd na dworzec? - Dwa funty. - A za walizkę? - Walizkę zawiozę za darmo. - To proszę zawieźć ją na dworzec, a ja pójdę piechotą!
Newton
Szkot do żony leżacej na łożu śmierci: - Kochanie, idę po lekarza. Gdybyś jednak wyczuła, że zbliża się twój koniec, to nie zapomnij zgasić światła.
Newton
W Irlandii przewodnik w górach objaśnia: - Te wydrążenia w skale powstały dzięki Szkotowi, który zgubił pensa i powiedział o tym znajomym.
Newton
- Czemu Szkoci nie kupują lodówek? - Bo żaden Szkot nie wierzy, że jak zamknie jej drzwi, to to światełko w środku zgaśnie...
Newton
Idzie dresiarz przez park i widzi przelatującego ptaka. Podniósł głowę do góry żeby mu się przyjrzeć i wtedy ptak spuścił kupę dokładnie nad nim. - O rany - mówi dresiarz - dobrze, że miałem otwarte usta, bo inaczej pobrudziłby mi gębę!
Newton
Rozmawiają dwaj dresiarze: - Znasz Beethovena albo Bacha? - A, co wkurzyli cię? - Nie, tylko fajne dzwonki do komórek układają.
Newton
Wchodzi dwóch dresów do McDonalda i zamawiają: - Dwa WieśMaci - To widzę, a co do jedzenia?
Newton
W pewnym szpitalu robiono sekcję zwłok blondynce. Przecięto czaszkę, a tam była nitka. Przecięto nitkę... I co się stało? --- Odpadły uszy.
Newton