Sukcesy

Jesteś tu: » Strona główna » Sukcesy
W naszej szkole odbyła się pierwsza edycja konkursu językowo -plastycznego
na najciekawszą budowlę Wielkiej Brytanii.
Uczniowie klas III-VI stworzyli ciekawe budowle i opisali je w języku angielskim.
Wśród nich znalazły się Big Beny, The London Eye, The Tower bridge, the Red bus,
Parlament, oraz charakterystyczne czerwone budki telefoniczne.

Szkolny Konkurs Budowle UK
czytaj więcej

28 października już po raz XIV odbył się w nasze szkole Regionalny Turniej SCRABBLE Z radością informujemy, że nasza drużyna w składzie: Marta Chojęta, Olga Mendel, Weronika Kijowska i Jan Mazur, zajęła III miejsce. Również III miejsce w kategorii indywidualnej zajął Jan Mazur. Po piętnastominutowej dogrywce turniejowy puchar zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Dąbrowie Górniczej,
a na drugim miejscu uplasowała się drużyna z SP 31 w Dąbrowie Górniczej.


GRATULUJEMY!  Smile

XIV Regionalny Turniej SCRABBLE
czytaj więcej

                                           Wyniki szkolnego konkursu plastycznego                                               

„ Bukiet dla Mamy”


Kategoria klas 0-3

I m. Katarzyna Mendel z kl. 3b                                                                                                                                      

IIm. Julia Zięć z kl. 1a      ex aequo     Julia Czyż z kl.1a

IIIm. Wiktor Pasoń z kl.2b   

wyróżnienie Martyna Kos z kl. 2b


Kategoria klas 4-6


I m. Julia Wacławik z kl. 5b                                                                                                                                   
II m. Natalia Gajda z kl. 6 b                                                                                                                                           

III m. Nikola Kopeć z kl. 4c                                                                                                                               

wyróżnienie Dominik Więckowski z kl. 4a


Nagrody i dyplomy zostaną wręczone podczas Festynu Rodzinnego w dniu 20 czerwca 2015 r.


GRATULACJE! Smile


GALERIA

czytaj więcej

22 maja 2015 r. reprezentanci klas IV – Kacper Jurek,
V – Jan Mazur i VI – Julia Urbańska,
uczestniczyli w konkursie matematyczno-technicznym

„Droga, prędkość, czas na rowerze”, który odbył się w SP 40.
Wzięło w nim udział 21 uczniów z sosnowieckich szkół.
Pierwszy etap - część pisemna, był testem matematyczno-technicznym.
Do finału zakwalifikowało się 6 uczniów, a wśród nich znaleźli się:
Jan Mazur z klasy 5a. Drugi etap - część praktyczna, to slalom na rowerze.
Po pierwszej finałowej rundzie Jaś zajmował ex aequo I miejsce z innym piątoklasistą.
Niestety po dogrywce okazało się, że jego kolega był o 1 sekundę szybszy.


JASIOWI  GRATULUJEMY  II MIEJSCA 
I  WYGRANEJ  DESKOROLKI Smile

„Droga, prędkość, czas na rowerze”
czytaj więcej

21 maja 2015 roku w Gimnazjum nr 9 w Sosnowcu odbył się
konkurs matematyczno-przyrodniczy „W duecie”.
III miejsce
zajęła drużyna z klasy 6b w składzie Wiktoria Kasprzyk i Julia Urbańska,
a IV miejsce drużyna z klasy 6a - Nicole Piwowarczyk i Magdalena Kucia.


Gratulujemy!  Smile

W duecie
czytaj więcej