Konkursy

Jesteś tu: » Strona główna » Konkursy

19 maja 2014 r. reprezentanci klas IV, V i VI uczestniczyli w konkursie
matematyczno-technicznym, który odbył się w SP 40.
Wzięło w nim udział 18 uczniów z sosnowieckich szkół.
Pierwszy etap - część pisemna, był testem matematyczno-technicznym.
Do finału zakwalifikowało się 7 uczniów, a wśród nich znaleźli się:
Jan Mazur
z klasy 4a i Wiktoria Kasprzyk z klasy 5b.
Drugi etap - część praktyczna, to jazda na rowerze -
jazda na czas, jazda z przeszkodami, slalom itp.
Tu bezkonkurencyjna była uczennica z SP 46, która zdobyła cenną nagrodę – rower.


NASZYM  UCZNIOM  GRATULUJEMY  FINAŁU 
I  ŻYCZYMY  WYGRANEJ  W  PRZYSZŁYM  ROKULaughing

Droga, prędkość, czas na rowerze
czytaj więcej
  • Jestem częścią przyrody

21 maja 2014 roku w Gimnazjum nr 7 w Sosnowcu odbyło się

wręczenie nagród dla laureatów Międzyszkolnego Konkursu Przyrodniczego
,,Jestem częścią przyrody". 

Uczeń klasy 6c Dominik Rendchen zajął III miejsce
a uczennica klasy 6b Weronika Kubas - wyróżnienie.
Smile Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Smile

Jestem częścią przyrody
  • Konkurs recytatorski

16 maja 2014 roku odbył się VI Rejonowy  Konkurs  Recytatorski
Poezji  Religijnej Imienia  Świętego  Jana  Pawła  II
dla Uczniów  Klas „0”, Szkół  Podstawowych i  Gimnazjów.
Uczennice naszej szkoły zajęły czołowe lokaty:
Weronika Kijowska (klasa 4a) – I miejsce oraz
Anna Kraśnicka (grupa 0a) – II miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Laughing

  • W duecie

8 maja 2014 roku w Gimnazjum nr 9 odbył się międzyszkolny konkurs

dla szkół podstawowych, w którym uczniowie rozwiązywali zadania

z matematyki, przyrody i bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Reprezentujące naszą szkołę drużyny zajęły dwa czołowe miejsca.

Jakub Konina i Bogusz Sieradzki z klasy 6a –I miejsce,

a Michał Sowiński i Jakub Węgrzyński z klasy 6c – II miejsce.

 

GRATULACJE!Smile

KLASY 4-6

1 miejsce Olaf Dębski z klasy 6b (list wysłany na konkurs ogólnopolski),
Tymoteusz Masarczyk z klasy 6c,
2 miejsce
Bogusz Sieradzki z klasy 6a;
3 miejsce
Wiktoria Kasprzyk z klasy 5b, Emilia Zięba z klasy 5b,
Paweł Podolak z klasy 5a, Julia Wacławik z klasy 4b,
Agata Stelmańska z klasy 4a

KLASI 1-3

1 miejsce Aya Sobczak
2 miejsce
Kamila Foryś
3 miejsce
Kornel Graczyk z klasy 3c, Julia Synowska z klasy 3a;


GRATULACJE !
Wyniki konkursu na List dla Ziemi pod hasłem:
czytaj więcej

Pliki do pobrania