Sukcesy

Jesteś tu: » Strona główna » Sukcesy
  • Wyniki konkursów z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu

W związku z obchodami Dnia Bezpiecznego Internetu, który obchodzony jest 11 lutego,
w naszej szkole odbyło się wiele konkursów.
Oto ich laureaci:

 

Praca plastyczna: „Bezpieczeństwo w sieci

I miejsce – Katarzyna Mendel klasa 2b

II miejsce – Filip Bojanowski klasa 2a

III miejsce – Maja Kowalska klasa 2a

 

Plakat: „Bezpieczny Internet”

I miejsce – Wiktoria Grochowska klasa 6b

II miejsce – Natalia Hejczyk klasa6c

III miejsce – Zuzanna Szydło klasa 6c


Wyróżnienie

- Nicole Paryło klasa 6b

- Zuzanna Barczyk, Marta Stępień, Dominika Sękowska klasa 6c

 

Prezentacja  multimedialna: „Bezpieczny Internet”

I miejsce – Zuzanna Barczyk klasa 6c

II miejsce – Weronika Kubas klasa 6b

III miejsce – Wiktoria Grochowska klasa 6b


GRATULUJEMY! Smile

 

Zespół ds. Bezpiecznej Szkoły przeprowadził również konkurs międzyszkolny na prezentację multimedialną „Jestem bezpieczny w Internecie”,
w którym wzi
ęło udział 23 uczniów z sosnowieckich szkół.

Wyniki szkolnego konkursu plastycznego

„Bezpieczna droga do szkoły”

kategoria klasy I-III:


I miejsce

Ola Czajkowska z klasy III b


II miejsce

Maja Kowalska z klasy II a

Katarzyna Mendel z klasy II b


III miejsce

Roksana Słoka z klasy III a

Nadia Kolonko z klasy III b


kategoria klasy IV-VI:


I miejsce

Wiktoria Grochowska z klasy VI b


II miejsce

Anna Przeorska z klasy V b


III miejsce

Wiktoria Gansty z klasy VI a

GRATULUJEMY !!!

WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

,,WSPOMNIENIE Z WAKACJI”


   I miejsce – Julia Masarczyk, kl. 4b

 II miejsce – Marcin Kwiecień, kl. 6a

     III miejsce – Nicole Piwowarczyk, kl. 5a


GRATULUJEMY!!!

  • Wyniki konkursu ,,Moje Drzewo"

I miejsce - Wiktoria Grochowska, kl. 6b

II miejsce - Jakub Bagniuk, kl. 5b

III miejsce - Julia Domagalska, kl. 6b

GRATULUJEMY!

We wtorek 17 grudnia 2013 roku odbył się konkurs matematyczny dla klas czwartych -
„SZKOLNY MISTRZ DZIAŁAŃ PISEMNYCH”
.

Celem konkursu było utrwalanie wiedzy uczniów dotyczącej działań pisemnych,
rozwijanie zdolności i zainteresowań matematycznych, rozwijanie umiejętności czytania tekstu ze zrozumieniem
oraz integracja społeczności uczniowskiej. Oto laureaci konkursu:

I miejsce – Jan Mazur, klasa 4a

II miejsce – Wiktoria Sztos, klasa 4b

III miejsce – Weronika Kijowska, klasa 4a.


Gratulacje dla wszystkich uczestników!!!