Sukcesy

Jesteś tu: » Strona główna » Sukcesy

            Wyniki konkursu szkolnego       

                                           
 „ Ważne wydarzenie historyczne w dziejach Polski”


I m.  Domagalska Julia kl. 6b

II m. Szydło Zuzanna kl.6c

        Dudała Natalia kl. 4b

III m.Stępień Marta kl.6c

        Przeorska Anna, Urbańska Julia - kl.5 b

Wyr. Barczyk Zuzanna, Ceglarz Laura- kl.6 c


Gratulujemy!!!

W bieżącym roku szkolnym po raz pierwszy uczestniczyliśmy
w ogólnopolskim konkursie matematycznym MULTITEST 2013.
Wzięło w nim udział piętnastu uczniów: dwóch z klas czwartych,
dziewięciu z klas piątych oraz czterech z klas szóstych.
Każdy z uczniów mógł zdobyć maksymalnie 208 punktów.
Najlepsi w naszej szkole okazali się:

Klasy IV – Jan Mazur, 4a – XVII miejsce w kraju(174 punkty)

Klasy V – Wiktoria Kasprzyk, 5b – XXIII miejsce w kraju(160 punktów)

Klasy VI – Michał Sowiński, 6c – XV miejsce w kraju(180 punktów).


Gratulacje dla wszystkich uczestników!!!

Wyniki konkursu na rymowankę:  „BEZPIECZEŃSTWO W SZKOLE I POZA NIĄ”

I miejsce – Wiktoria Grochowska z klasy 6b

II miejsce – Dominika Sękowska z klasy 6c

III miejsce – Zuzanna Barczyk z klasy 6c

GRATULUJEMY!!!

                                        
                                                                                                         Zespół ds. Bezpiecznej Szkoły

Wyniki  „Konkursu kolęd i pastorałek”
w kategorii klas 4-6


I miejsce - duet z kl. 4 a w składzie:
Weronika Kijowska i Greta Moskalewicz;

II miejsce - zespół z klasy 6 c w składzie:
Dominika Sękowska, Marta Stępień, Natalia Hejczyk;

ex aequo

II miejsce - zespół z klasy 6c w składzie:
Marta Kania, Zuzia Barczyk, Laura Ceglarz, Paulina Pabiś;

III miejsce - duet z klasy 6 a w składzie:
Patryk Suchoszek, Wiktoria Zalas;

Wyróżnienie - klasa 6 b;


Gratulujemy! Laughing


galeria

Wyniki konkursu plastycznego

                                                             „ Moja Ulubiona Kolęda"                                                                   
w kategorii klas 4-6

Nagroda Grand Prix - Wiktoria Grochowska kl. 6 b

I miejsce -Patrycja Mendrela kl. 4 b

II miejsce - Hania Pałysiewicz  kl. 5 b

III miejsce - Natalia Gajda kl. 5 b


Wyróżnienia:

Emilia Zięba kl. 5 b

Julia Wacławik kl. 4 b

Wiktoria Kasprzyk kl. 5 b

Marlena Kucharz kl. 5 b

 

Gratulujemy!Smile


zobacz zdjęcia