Sukcesy

Jesteś tu: » Strona główna » Sukcesy


KLASY I - III
 

I miejsce - Julia Augustyniak kl.2b

 

II miejsce - Alicja Wieczorek kl.2c

 

III miejsce  - Lena Kaczorek i Laura Banasik kl. 2c

III miejsce -  Julia Zięć, Julia Tenerle i Julia Czerniawska kl. 2a

 

Wyróżnienie – Julia Dybel, Julia Kowalik, Kinga Rek,

                               Monika Wadyl, Maja Kamińska i Julia Olzak – kl. 3a

Wyróżnienie – Hanna Paszyn – kl.1d


Klasy IV - VI 
 I miejsce - Weronika Kijowska z klasy 6a

II miejsce - Justyna Żak z klasy 4a

III miejsce - Wiktor Leśniewski i Marcel Włodarz z klasy 6a

Wyróżnienie - Natalia Otręba z klasy 4a

 

                                                                             GRATULUJEMY!


G A L E R I A

czytaj więcej


Wyniki Szkolnego Konkursu Świątecznego

,,Anioł Bożonarodzeniowy"
 

Kategoria klas 1-3


I m. Tenerle   Julia 
II m. Czyż Julia       
III m. Kuba Różycki
wyróżnienie: Zięć Julia
 

Kategoria klas 4-6
 

I m. Maciaszczyk Marcel

           IIm. Szymanowska Małgorzata 
IIIm. Górny Patryk   

wyróżnienie: Paszyn Sebastian


GRATULACJE! Smile

czytaj więcej

10 grudnia w Szkole Podstawowej nr 9 w Sosnowcu  odbył się
II etap Międzyszkolnego Konkursu Twórczości Własnej  Misie, misie.
Uczniowie naszej szkoły odnieśli sukces:

  • Kategoria I –IIIJulia TenerleIII miejsce
                                              Julia Czyż
    III miejsce

                                              Michał Stokłosa
    wyróżnienie
  • Kategoria IV – VIMarcel MaciaszczykI miejsce
                                                 Martyna Masarczyk
    wyróżnienie

                    Smile Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!  Smile

Międzyszkolny Konkurs Twórczości Własnej ,,Misie, misie
czytaj więcej


I miejsce Aleksandra Zaborowska, kl. 5a

II miejsce Marcel Maciaszczyk, kl. 4b

III miejsce Olga Bałdys, kl. 5a


Dyplomy i nagrody zostaną wręczone podczas Szkolnych Jasełek
 

Gratulujemy! Smile

czytaj więcej


I miejsce
Agata Stelmańska i Joanna Wykurz

II miejsce Marta i Wiktor Chojęta

III miejsce Justyna i Patryk Żak

ex aequo   

III miejsce Maja Woźniczko

wyróżnienia: Ola Czajkowska, Julka Czyż, Kaja Czerwińska
 

Dyplomy i nagrody zostaną wręczone podczas Szkolnych Jasełek
 

Gratulujemy! Smile


G A L E R I A

Wyniki Szkolnego Konkursu Rodzinna Szopka Bożonarodzeniowa
czytaj więcej