Reforma Edukacji

Jesteś tu: » Strona główna » Reforma Edukacji

Szanowni Państwo!

Już dziś zachęcam do odwiedzenia strony internetowej www.reformaedukacji.men.gov.plMożna na niej znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, harmonogram prac nad wdrażaniem reformy, akty prawne, szczegółowe dane kontaktowe do poszczególnych departamentów w ministerstwie.

Jesteśmy otwarci na pytania z Państwa strony. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z poszczególnymi departamentami w ministerstwie:

• tel. 22 34 74 141 - struktura szkół, egzaminy, doskonalenie i kształcenie nauczycieli
  • tel. 22 34 74 792 - podstawa programowa, podręczniki, ramowe plany nauczania
  • tel. 22 34 74 458 - przekształcanie szkół, sytuacja nauczycieli i dyrektorów w okresie wdrażania reformy
  • tel. 22 34 74  312 - finansowanie, organizacja oddziałów przygotowawczych dla uczniów powracających
    z zagranicy
  • tel. 22 34 74 228 - kształcenie uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi
  • tel. 22 34 74 195 - kształcenie branżowe

Do Państwa dyspozycji pozostaje także Departament Informacji i Promocji w MEN, tel. 22 34 74 457 oraz adres mailowy dedykowany kwestiom planowanych zmian w systemie edukacji: reformaedukacji@men.gov.pl.

Anna Zalewska

Minister Edukacji Narodowej

Strona internetowa Kuratorium Oświaty w Katowicach:

NOWA PODSTAWA PROGRAMOWA

kliknij