Mamy wyróżnienie! Wygraliśmy aparat fotograficzny.

Jesteś tu: » Strona główna » Mamy wyróżnienie! Wygraliśmy aparat fotograficzny.

Mamy wyróżnienie! Wygraliśmy aparat fotograficzny.

Dziękuję bardzo wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom za pomoc w organizacji i realizacji wielu działań związanych z Dniem Bezpiecznego Internetu. Kółko dziennikarskie wydało specjalny numer gazety szkolnej ,,Podróżnik", w którym opisane zostały wszystkie działania. Zgłosiliśmy pisemko do ogólnopolskiego konkursu dziennikarskiego organizowanego przez Fundację Orange i Polskapresse.

Doceniono naszą pracę, otrzymaliśmy wyróżnienie w tym konkursie, a tym samym wygraliśmy aparat fotograficzny.

zobacz wyniki

To już drugi sukces naszej redakcji. We wtorek młodzi dziennikarze spotkają się z panią redaktor
z Dziennika Zachodniego, relacja z tego spotkania zostanie opublikowana na łamach Dziennika Zachodniego w II połowie marca.

Szczególne podziękowania dla młodych dziennikarzy z klasy 5c i 6b.

Agnieszka Zaręba - Furgol