I Międzyszkolny Wiosenny Turniej Sportowy dla uczniów klas I – III

Jesteś tu: » Strona główna » I Międzyszkolny Wiosenny Turniej Sportowy dla uczniów klas I – III

I Międzyszkolny Wiosenny Turniej Sportowy dla uczniów klas I – III

6 czerwca w naszej szkole odbył się ,,I Międzyszkolny Wiosenny Turniej Sportowy dla uczniów klas I – III”. Celem turnieju było propagowanie zdrowego stylu życia, integracja dzieci z terenu Sosnowca, nawiązywanie nowych znajomości, rozwijanie sprawności ruchowej oraz kształtowanie postawy ,,fair play”. Do sportowej rywalizacji zaproszono trzyosobowe drużyny z sosnowieckich szkół. Zawodnicy wykonywali zadania sprawnościowe w siedmiu konkurencjach.

I miejsce i puchar turnieju zdobyła drużyna z SP nr 9,
II miejsce drużyna z SP nr 10,
III miejsce drużyna z SP nr 35.

Po części turniejowej wszyscy uczestnicy zawodów wspólnie zagrali w ,,Dwa ognie”. Sportowe zmagania oraz gra zespołowa  przebiegły w miłej atmosferze. Organizatorzy imprezy sportowej mgr Gabriela Bilnik, mgr Agata Pawlik i mgr Damian Usarek dziękują uczestnikom zawodów i ich opiekunom za udział w turnieju i życzą udanych wakacji!