Zaczarowany świat bajek

Jesteś tu: » Strona główna » Zaczarowany świat bajek

Zaczarowany świat bajek

W lutym po raz trzeci zorganizowano w naszej szkole imprezę integracyjną ,,Zaczarowany świat bajek”. W tym roku była ona pod hasłem ,,Brzechwolandia”. Organizatorami imprezy były mgr Gabriela Bilnik, mgr Agata Pawlik i mgr Ewa Zbiegień.  Na spotkanie zaproszono dzieci pięcioletnie z okolicznych przedszkoli oraz  sześcioletnie z oddziałów przedszkolnych naszej szkoły wraz z opiekunami. Spotkanie miało na celu  przybliżenie dzieciom twórczości Jana Brzechwy, integrację środowiska lokalnego oraz przełamanie bariery strachu przed szkołą. Podczas imprezy dzieci wspólnie recytowały wiersze, tańczyły, rozwiązywały zagadki oraz oglądały przedstawienie oparte na wierszach Jana Brzechwy zaprezentowane przez uczniów klasy 3c.

Na zakończenie zaproszono przedszkolaków do udziału w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym ,,Bohaterowie wierszy Jana Brzechwy”.

Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze.