Konkurs TESCO - instrukcja głosowania

Jesteś tu: » Strona główna » Konkurs TESCO - instrukcja głosowania

Konkurs TESCO - instrukcja głosowania

W ubiegłym roku byliśmy laureatami regionalnymi i wygraliśmy dla naszej Szkoły Radości wyposażenie nowoczesnej sali kinowej o wartości niemal 5000 zł.

Tegoroczny konkurs Tesco dla Szkół to podróż po kulinarnym świecie.

Od 17 listopada do 15 grudnia potrwa wielkie głosowanie na najlepszych kulinarnych odkrywców.

W Waszych rękach losy naszych 3 zespołów projektowych, które biorą udział w konkursie filmowym.

Do kogo trafi pracownia multimedialna – tu decyduje jury?

Która szkoła wygra wyposażenie szkolnej sali kinowej – tu decydują głosy od Was!

Jak można głosować?

Najpierw musicie zarejestrować się na stronie www.tescodlaszkol.pl – trwa to tylko kilka minut.

Na głównej stronie tescodlaszkol.pl po prawej stronie znajdziecie Panel Użytkownika i przycisk Zarejestruj, na który musicie kliknąć, by rozpocząć rejestrację.

Następnie określcie swój wiek – jeśli macie mniej niż 13 lat, zarejestrować Was muszą rodzice bądź opiekun, ale bez obaw, nie zajmie im to więcej niż 3 minuty.

Dalej wpisujecie swoje dane (lub w Waszym imieniu robi to rodzic): imię, nazwisko, adres e-mail i hasło – koniecznie je zapamiętajcie, ponieważ będzie Wam potrzebne podczas logowania. Zaznaczcie także swoją datę urodzenia.

Nie zapomnijcie, że konieczna jest akceptacja Regulaminu konkursu i Regulaminu Grywalizacji (czyli zabawy, dzięki której możecie wygrać dla siebie sporo nagród dodatkowych) oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Następnie klikacie na przycisk Zarejestruj.

Na adres e-mail, który podacie podczas rejestracji, przyjdzie do Was wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Wystarczy go kliknąć, aby zacząć korzystać ze swojego konta. Proste, prawda?

Nie macie adresu e-mail?

Co zrobić, jeśli Wy albo ktoś z Waszej rodziny, kogo namówiliście na głosowanie lub zabawę w ramach grywalizacji, nie ma konta e-mail? Założenie darmowego konta np. na serwisach Wp.pl, Onet lub Gmail jest bardzo proste i potrwa kilka minut – pomóżcie im założyć pierwsze konto, a kto wie, może następne kartki urodzinowe będą przysyłać Wam już w formie e-kartki.

Ile można mieć kont?

Pamiętajcie, że zgodnie z Regulaminem jedna osoba może posiadać tylko jedno konto! Dotyczy to też kont zakładanych przez portal Facebook – musicie zdecydować, czy łatwiej Wam będzie logować się przez swoje konto facebookowe, czy podając przy logowaniu swój e-mail i hasło, bo możecie korzystać tylko z jednej metody. Większa ilość kont nie pomoże Wam w zdobyciu większej ilości punktów, ponieważ nadmiarowe konta będą usuwane, a punkty z nich oddane zostaną odjęte. Nie warto ryzykować. Warto natomiast zachęcać innych do rejestracji na stronie by pomogli w głosowaniu – i zabawili się w grywalizację.

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym?

W Tesco dla Szkół możecie grać i jednocześnie pomagać zespołom.

Wykonujcie Misje i Wyzwania. Zbierzcie jak najwięcej punktów. Dlaczego? Od 24 listopada zdobyte punkty będziecie mogli przekazać nie tylko na nagrody, ale również na głosy. Głosy następnie przekażecie na wybrane filmy.

Jak to zrobić? Pod filmem (obok przycisku „Oddaj głos”) pojawi się przelicznik - wpiszcie w nim, ile chcecie przeznaczyć swoich punktów na głosy, a on obliczy ilość głosów. Każde 15 punktów to 1 głos, dlatego już teraz warto grać i gromadzić punkty.

Sprawdźcie nasze zakładki Misje oraz Wyzwania i zacznijcie zabawę. – Oczywiście zdobyte punkty (albo ich część) możecie zamienić również na nagrody – wybór należy do Was. Pamiętajcie jednak, że Wasze zespoły na pewno będą wdzięczne za każdy przekazany głos!

Pamiętajcie, że liczy się każdy głos. Zasady są proste. Na każdy z zespołów możecie oddać  jeden głos dziennie.  Dlatego ważne, by zachęcić do głosowania jak najwięcej osób!

Linki do naszych filmów!!!

tym razem głosujemy na 3 filmy

(można codziennie oddać jeden głos na każdy z tych 3 filmów):

Pokreskowani (klasa 6a i 6b):
Kreatorzy sztuki ze smakiem (klasa 4b i 5a)
Studio z pasją (klasa 5b i 4b)

Głosowanie potrwa 4 tygodnie!!!