Spotkanie z Mikołajem

Jesteś tu: » Strona główna » Spotkanie z Mikołajem

Spotkanie z Mikołajem

W piątek 05.12.2014r. odbyło się w naszej szkole spotkanie z Mikołajem dla dzieci z rodzin objętych opieką Hospicjum Domowego im św. T. Apostoła w Sosnowcu. Przybyły zaproszone dzieci z opiekunami, pracownicy hospicjum (lekarze, pielęgniarki i wolontariusze) z dziećmi oraz kierownictwo: Pani Prezes  Małgorzata Czapla, sekretarz Pani Beata Badura oraz koordynator projektu „Pól nadziei” Pani Małgorzata Leśniewska.

Goście obejrzeli spektakl pt. „Spotkanie w cukierence” przygotowany przez uczniów klasy 1a pod kierunkiem Pani  Violetty Januszko, a potem wszystkie dzieci zostały obdarowane przez Mikołaja prezentami przygotowanymi przez wszystkie klasy naszej szkoły od 0 do 6.

Na koniec goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek i ciepłe napoje.

Był to piękny wieczór radości małych i dużych dzieci boleśnie doświadczonych przez los.
Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w ich szczęśliwych chwilach i dawać im radość.

To takie proste - a radość z wymarzonego prezentu, który otrzymało każde z dzieci – BEZCENNA!