Konkurs „Energooszczędzanie na ekranie!”

Jesteś tu: » Strona główna » Konkurs „Energooszczędzanie na ekranie!”

Konkurs „Energooszczędzanie na ekranie!”

Kilka tygodni temu w ramach współpracy z absolwentami z inicjatywy naszego absolwenta i Przyjaciela Szkoły Aleksa Zielińskiego, zebraliśmy zespół absolwentów Szkoły Radości w składzie: Aleks Zieliński, Weronika Kubas, Wiktoria Kubicka, Zuzanna Szydło i Mateusz Szczepański, który z pomocą opiekuna, p. Agnieszki Zaręby-Furgol, przygotował 30-sekundowy film konkursowy. Ze względu na ro, że aż 3 z 5 uczniów zespołu projektowego uczęszcza aktualnie do Gimnazjum nr 16, właśnie ta szkoła stała się tym samym uczestnikiem konkursu, a opiekunem nauczyciel z SP 23 - p. Agnieszka Zaręba-Furgol.

Linki do filmu:

https://www.youtube.com/watch?v=Duj2l5L6umA

https://www.konkursenergooszczedny.pl/film/88

Konkurs „Energooszczędzanie na ekranie!” miał na celu rozwijanie wśród młodzieży postaw proekologicznych poprzez stworzenie filmu reklamowego o oszczędzaniu energii. Fundatorem nagród konkursu jest firma TAURON, która prowadzi obecnie szeroką ogólnopolską kampanię „TAURON to więcej niż prąd”.

Po głosowaniu i ocenie Jury 15 stycznia 2015 roku okazało się, że otrzymaliśmy ogólnopolskie wyróżnienie i 6 miejsce w kraju. Sposród niemal 100 filmów zostaliśmy wyróżnieni przez jury w składzie:

Florian Malak
Reżyser filmów reklamowych, tworzy dla marek takich jak: Samsung, KFC, Orange,T-Mobile, Cropp, PZU, Allegro.

Antoni Królikowski
Polski aktor, reżyser i scenarzysta, zagrał m.in. w serialach "Pogoda na piątek", „Pierwsza miłość” oraz w filmie „Miasto 44”.

Anna Popek
Polska dziennikarka, od kilkunastu lat pracuję w TVP. Obecnie prowadzi program „Pytanie na śniadanie" w TVP 2.

Renata Marciniak
Przedstawicielka Biura Marketingu TAURON Sprzedaż. Przeprowadziła wiele kampanii marketingowych, obecnie realizuje kampanię poświęconą promocji energooszczędności.

Piotr Wawrzynów
Dyrektor kreatywny agencji Fabryka Idei, ekspert w dziedzinie komunikacji marketingowej.

Dziękujemy wszystkim za głosy i wsparcie. Pozdrawiamy serdecznie.

Lista zwycięzców dostępna na stronie:

https://www.konkursenergooszczedny.pl/

Zespół projektowy