Bal Świętych

Jesteś tu: » Strona główna » Bal Świętych

Bal Świętych

28.10.2015 odbył się „Bal Świętych”, w którym uczestniczyli uczniowie naszej szkoły. O godz. 16 dzieci przebrane za swoich ulubionych patronów, wraz z rodzicami zgromadziły się pod kościołem św. Joachima, i pod eskortą policji przeszły w „marszu Świętych” ulicami Zagórzańskiego osiedla. Na czele szli rodzice z relikwiami, między innymi Św. O. Pio, Św. Jana Pawła II, czy bł. Karoliny Kózkówny. W czasie marszu śpiewane były radosne pieśni oraz odmawiana litania do Wszystkich Świętych.

Po zakończonym marszu odbyła się radosna zabawa taneczna prowadzona przez ks. Piotra Pisarczyka. Impreza była nie tylko okazją do wspólnej zabawy, ale także zwróceniem uwagi dzieci na świętych, jako wzoru do naśladowania.

G A L E R I A

.