Jesteś tutaj:
  1. Start

Nasi uczniowie na akcji WOŚP

13 stycznia w niedzielny poranek rozpoczęła się wspaniała impreza organizowana przez Sztab WOŚP przy IX LO w Sosnowcu. W Hali MOSiR przy ul. Braci Mieroszewskich spotkali się wszyscy, którzy zapragnęli wspomóc Orkiestrę. Uczniowie naszej szkoły bardzo aktywnie włączyli się w...

Szkolny Konkursu Plastyczno- Fotograficznego "Sosnowiec - moje miasto w zimowej odsłonie”.

CELE KONKURSU:

a. kształtowanie postaw twórczych i kreatywności
b. prezentacja własnych dokonań twórczych
c. zainteresowanie  własnym miastem
ADRESACI KONKURSU:
 Uczniowie klas I – VIII

Kim mogę zostać? – odkrywamy pasje i zawody.

To była bardzo inspirująca i kreatywna praca uczniów klas I- III.

W ramach zajęć świetlicowych rozmawialiśmy twórczo i kreatywnie o zawodach, zainteresowaniach i pasjach. Dzieci pracując plastycznie stworzyły artystyczne kolaże ich pasji lub zawodów.

Najpiękniejsza choinka

Mamy laureatów w VI Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Najpiękniejsza Choinka”!

Turniej Piłki Nożnej

W dniu 19.12.2018 r. odbył się Turniej Piłki Nożnej o Przechodni Puchar Szkoły Podstawowej nr 23.

Szkolny konkurs kolęd i pastorałek

17 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbył się Konkurs Kolęd i Pastorałek. To już XIV edycja tego ulubionego przez wszystkich konkursu!

Sukcesy muzyczne

11 grudnia 2018 r. uczennice naszej szkoły wzięły udział w IV Miejskim Konkursie Kolęd i Pastorałek  w Liceum im. B. Prusa w Sosnowcu.

Z życia świetlicy szkolnej!

Świetlica szkolna to miejsce oczekiwania na zajęcia lub rodziców. Aby to oczekiwanie umilić nauczyciele organizują różnorodne gry, zabawy, konkursy, zajęcia plastyczne i muzyczne, czytają książki oraz pomagają w odrabianiu pracy domowej.