Każda okazja do zabawy jest dobra!!!

Jesteś tu: » Strona główna » Każda okazja do zabawy jest dobra!!!

Każda okazja do zabawy jest dobra!!!

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku do tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji. Zabawę andrzejkową w klasie 1b zorganizowali rodzice. Przygotowali dekorację, kawiarenkę i wróżby andrzejkowe. Gościem  wyjątkowym  była wróżka a wszystkich uczestników balu obowiązywał strój – przebranie andrzejkowe. Chętnych do wspólnej zabawy nie brakowało. Po tańcach , zabawach i poczęstunku przyszedł czas na wróżby. Choć wszyscy traktowali je z przymrużeniem oka, to cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Mogliśmy dowiedzieć się co  czeka nas w niedalekiej przyszłości, poznać zawód jaki będziemy wykonywać i dokąd wybierzemy się w podróż. Wróżby wzbudzały wiele pozytywnych emocji i uśmiechu.Zabawa była przednia, dzieci wróciły do domu w doskonałych humorach. Dziękujemy za wspólną zabawę i mamy nadzieję na kolejne tak radosne spotkanie.