Prymusi roku szkolnego 2011/2012

Jesteś tu: » Strona główna » wzorowi uczniowie » Prymusi roku szkolnego 2011/2012

Prymusi roku szkolnego 2011/2012

Najwyższą średnią w szkole (5,9), zachowanie wzorowe i tytuł
PRYMUSA SZKOŁY
otrzymała Wlazło Julia - kl.VIc

Pozostali PRYMUSI w kolejności od najwyższej średniej:


2. Ozorek Nicol - kl. Vb - 5,8; wzorowe
3. Łyko Zuzanna  - kl. VIa - 5,7; wzorowe
4. Trząska Patrycja - kl. VIc - 5,7; wzorowe
5. Rendchen Dominik - kl. IVc - 5,6; wzorowe
6. Bąchor Katarzyna - kl. Va - 5,6; wzorowe
7. Puto Dominika - kl. Va - 5,6; wzorowe
8. Kubicka Wiktoria - kl. Vb - 5,6; wzorowe
9. Zaborniak Patrycja- kl. VIa - 5,6; wzorowe
10. Piotrowska Aleksandra - kl. VIc - 5,6; wzorowe
11. Węgrzyński Jakub - kl. IVc - 5,5; wzorowe

12. Ferdek Karolina - kl. Vb - 5,5; wzorowe
13. Łokietek Kryspin - kl. Vb - 5,5; wzorowe
14. Ławecka Anna - kl. VIa - 5,5; wzorowe
15. Świtała Barbara - kl. VIb - 5,5; wzorowe
16. Konina Jakub - kl. IVa - 5,4; wzorowe
17. Szydło Zuzanna - kl. IVc - 5,4; wzorowe
18. Masarczyk Tymoteusz - kl. IVc - 5,4; wzorowe
19. Miska Krystian - kl. IVc - 5,4; wzorowe
20. Żądecki Kacper - kl. Vb - 5,4; wzorowe
21. Bogdziun Zuzanna - kl. VIa - 5,4; wzorowe

22. Lachendro Julia - kl. IVa - 5,3; wzorowe
23. Sieradzki Bogusz - kl. IVa - 5,3; wzorowe
24. Hejczyk Natalia - kl. IVc - 5,3; wzorowe
25. Dziura Martyna - kl. Va - 5,3; wzorowe
26. Kluczewski Michał  - kl. Va - 5,3; wzorowe
27. Paszczela Przemysław  - kl. Vb - 5,3; wzorowe
28. Sobczak Mateusz - kl. VIa - 5,3; wzorowe
29. Gomułka Agata - kl. VIc - 5,3; wzorowe
30. Strzesak Michał - kl. IVb - 5,2; wzorowe
31. Pabiś Paulina - kl. IVc - 5,2; wzorowe
32. Stępień Marta - kl. IVc - 5,2; wzorowe
33. Sowiński Michał - kl. IVc - 5,2; wzorowe
34. Papaj Aleksandra - kl. Va - 5,2; wzorowe
35. Kaczmarek Michał - kl. VIa - 5,2; wzorowe
36. Rycąbel Katarzyna - kl. VIa - 5,2; wzorowe
37. Kowalczyk Aleksandra - kl. VIc - 5,2; bardzo dobre
38. Szczepański Mateusz - kl. VIc - 5,2; wzorowe

39. Grochowska Wiktoria - kl. IVb - 5,1; wzorowe
40. Dębski Olaf - kl. IVb - 5,1; wzorowe
41. Duran Jakub - kl. IVb - 5,1; wzorowe
42. Barczyk Zuzanna - kl. IVc - 5,1; wzorowe
43. Pryciuk Natalia - kl. VIb - 5,1; bardzo dobre

44. Fudalej Damian - kl. Vb - 5,0; bardzo dobre

45. Kurkowski Michał  - kl. Vb - 5,0; bardzo dobre
46. Pucek Kamil  - kl. Vb - 5,0; bardzo dobre
47. Malczewski Szymon - kl. VIa - 5,0; wzorowe

48.Gocoł Przemysławl  - kl. VIb - 5,0; bardzo dobre

49. Dudek Weronika  - kl. VIc - 5,0; wzorowe

50.Kubicki Miłoszl  - kl. VIc - 5,0; bardzo dobre

GRATULUJEMY!!!