Prymusi roku szkolnego 2013/2014

Jesteś tu: » Strona główna » wzorowi uczniowie » Prymusi roku szkolnego 2013/2014

Prymusi roku szkolnego 2013/2014

Najwyższą średnią w szkole (6,0), zachowanie wzorowe i tytuł
PRYMUSA SZKOŁY
otrzymała Wiktoria Kasprzyk - kl.Vb

Pozostali PRYMUSI w kolejności od najwyższej średniej:

2. Przeorska Anna - kl. Vb - 5,8; wzorowe
3. Masarczyk Tymoteusz  - kl. VIc - 5,8; wzorowe
4. Duran Jakub  - kl. VIb - 5,7; wzorowe
5. Strzesak Michał - kl. VIb - 5,7; wzorowe

6.Rendchen Dominik - kl. VIc - 5,7; wzorowe

7. Chojęta Marta - kl. IVa - 5,6; wzorowe
8. Wacławik Julia - kl. IVb - 5,6; wzorowe
9. Piwowarczyk Nicole - kl. Va - 5,6; wzorowe
10. Pałysiewicz Hanna - kl. Vb - 5,6; wzorowe
11. Urbańska Julia - kl. Vb - 5,6; wzorowe
12. Sieradzki Bogusz - kl. VIa b- 5,6; wzorowe

13. Piwowarczyk Nicole - kl. VIa - 5,6; wzorowe
14. Sowiński Michał - kl. VIc - 5,6; wzorowe
15. Mazur Jan - kl. IVa - 5,5; wzorowe
16. Kijowska Weronika - kl. IVa - 5,5; wzorowe
17. Kociełko Weronika - kl. Va - 5,5; wzorowe
18. Kucia Magdalena - kl. Va - 5,5; wzorowe
19. Grochowska Kalina - kl. Va - 5,5; wzorowe
20. Lachendro Julia - kl. VIa - 5,5; wzorowe
21. Barczyk Zuzanna - kl. VIc - 5,5; wzorowe

22. Szydło Zuzanna - kl. VIc - 5,5; wzorowe
23. Sztos Wiktoria - kl. IVb - 5,4; wzorowe
24. Konina Jakub - kl. VIa - 5,4; wzorowe
25. Kubas Weronika - kl. VIb - 5,4; wzorowe
26. Owczarek Emilia  - kl. IVa - 5,3; wzorowe
27. Sękowska Dominika  - kl. VIc - 5,3; wzorowe
28. Węgrzyński Jakub - kl. VIc - 5,3; wzorowe
29. Stępień Marta - kl. VIc - 5,3; wzorowe
30. Hejczyk Natalia - kl. VIc - 5,3; wzorowe
31. Mendel Olga - kl. IVa- 5,2; bardzo dobre
32. Zięba Emilia - kl. Vb - 5,2; bardzo dobre
33. Dębski Olaf - kl. VIb - 5,2; wzorowe
34. Pabiś Paulina - kl. VIc- 5,2; wzorowe
35. Moskalewicz Greta - kl. IVa - 5,1; wzorowe
36. Stelmańska Agata - kl. IVa - 5,1; wzorowe
37. Podolak Paweł - kl. Va - 5,1; wzorowe
38. Miska Krystian - kl. VIc - 5,1; wzorowe

39. Szwarc Paulina - kl. IVa - 5,0; wzorowe
40. Mendrela Patrycja - kl. IVb - 5,0; wzorowe
41. Cios Weronika - kl. IVb - 5,0; wzorowe
42. Kurzynoga Emilia - kl. IVb - 5,0; wzorowe
43. Cichoń Kacper - kl. Vb - 5,0; wzorowe

44. Skotnicki Oskar - kl. VIa - 5,0; wzorowe

45. Siejka Justyna  - kl. IVa - 4,9; bardzo dobre
46. Kowal Kamil  - kl. VIb - 4,9; wzorowe
47. Jop Aleksandra - kl. IVa - 4,8; bardzo dobre

48. Leśniewski Wiktor  - kl. IVa - 4,8; bardzo dobre

49. Kędracki Michał  - kl. Vb - 4,8; bardzo dobre

50. Gansty Wiktoria  - kl. VIa - 4,8; wzorowe

51. Lubańska Karolina  - kl. VIa - 4,8; wzorowe

52. Fara Paweł  - kl. VIb - 4,8; bardzo dobre

53. Pławecka Martyna  - kl. VIc - 4,8; bardzo dobre

GRATULUJEMY!!!