Marsz Nadziei 2014

Jesteś tu: » Strona główna » Pola Nadziei » Marsz Nadziei 2014

Marsz Nadziei 2014

W dniu 23 maja członkowie Szkolnego Klubu „Przyjaciół Żonkila” z klas 3a, 3b, 3c, 5a, 6a i 6b wzięli udział w VI Marszu Nadziei 2014, który został zorganizowany w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej „Pola Nadziei”.

Marsz rozpoczął się o godzinie 10.30 na ulicy Legionów 21. Tysiące dzieci i młodzieży ze szkół i przedszkoli, wyposażeni w transparenty, balony, żonkile przeszli ulicami miasta do parku Sieleckiego. Tam zakończył się tegoroczny marsz wspólnym zdjęciem i krótkim wystąpieniem koordynatorki p. Małgorzaty Leśniewskiej.
    Sosnowiecki VI Marsz to widoczny symbol  solidarności, pamięci o chorych objętych opieką hospicjum. Uczniowie swoim zapałem, energią i otwartym sercem sprawiają, że los podopiecznych Hospicjum św. Tomasza Apostoła w Sosnowcu staje się bardziej radosny.