Sukces naszych uczennic w Konkursie Recytatorskim

Jesteś tu: » Strona główna » Konkursy » Sukces naszych uczennic w Konkursie Recytatorskim

Sukces naszych uczennic w Konkursie Recytatorskim

27 lutego 2015 r. odbył się uroczysty finał XI edycji Konkursu Recytatorskiego Magia Żywego Słowa organizowanego przez sosnowieckie Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 przy współudziale Regionalnego Ośrodka Kultury w Katowicach. Od lat Konkurs ma status eliminacji miejskich do rejonowego etapu Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Mały OKR.

W trakcie uroczystości wręczono dyplomy i pamiątkowe statuetki 22 najlepszym uczestnikom wyłonionym spośród wszystkich 145 zgłoszonych do tegorocznej edycji Konkursu uczniów sosnowieckich szkół, podzielonych na trzy kategorie: klasy I-III, IV-VI oraz gimnazja.

Uczennice naszej szkoły zajęły czołowe miejsca:

I miejsce - Weronika Kijowska -  werdyktem jury wytypowana do II etapu, etapu wojewódzkiego.

III miejsce - Kalina Grochowska.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!! Smile