WYKAZ ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH ROK SZKOLNY 2018/2019

Jesteś tu: » Strona główna » Zajęcia pozalekcyjne » WYKAZ ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH ROK SZKOLNY 2018/2019

WYKAZ ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH ROK SZKOLNY 2018/2019

Lp

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

 Godziny 

Prowadzący

Sala

1.

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze - 8a

piątek

  800   -  845 

Marzena Bobula

22

2.

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze - 5a, 5b

wtorek

13³º - 14¹5

Marzena Bobula

22

3.

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze - 5a

wtorek

1240 - 1325

Katarzyna Bochniak

18

4.

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze - 7a

wtorek

1420 - 1505

Katarzyna Bochniak

18

5.

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze - 6b

wtorek

14³º - 15¹5

Katarzyna Bochniak

18

6.

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze - 5b, 5c

piątek

13³º - 14¹5

Anna Brandowska

26

7.

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze - 4a, 4c

poniedzialek

1330 - 1230

Anna Brandowska

26

8.

Koło dla klas VIII

wtorek

715   -  745  

Iwona Dądela

34

9.

Koło dla klas VIII

czwartek

715  -  745

Iwona Dądela

34

10.

Zajęcia z piłki siatkowej

środa

1420 - 1505

Paweł Dudek

sala

11.

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

piątek

1145 - 1230

Iwona Dulewicz

42

12.

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z  języka angielskiego

czwartek

730  -  800

Magdalena Jakubczyk

36

13.

Kółko teatralne

czwartek

800 - 845

Violetta Januszko

43

14.

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze - 2b

wtorek

(co 2 tygodnie)

1140 - 1225

Violetta Januszko

23

15.

Chór

poniedziałek

1330  1415

Maria Kokot

12

16.

Kółko plastyczne

czwartek

1420 -  1505

Maria Kokot

12

17.

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

czwartek

1420  -  1505

Jadwiga Koźlak

38

18.

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

środa

730   -  800

Marta Leśniak

14

19.

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

piątek

1415  -  1500

Patrycja Misztal

26

20.

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

piątek

1415  -  1500

Małgorzata Mroczek - Rutka

23

21.

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

środa

1140  -  1225

Agata Pawlik

44

22.

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze - 4a, 4c

wtorek

1330  -  1415

Grzegorz Pela

32

23.

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze - 5b

wtorek

1240 - 1325

Grzegorz Pela
32
24.

Koło szachowe

piątek

1330- 1415

Grzegorz Pela

32

25.

Zajęcia rekreacyjno - zdrowotne

czwartek

13³º - 14¹5

Agnieszka Przerada

sala

26.

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze - 7a, 7b

poniedziałek

800   -  845

Sylwia Puto
24

27.

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

czwartek

(co 2 tygodnie)

715  - 800

Sylwia Puto
24
28.

Zajęcia dydaktyczno  - wyrównawcze

środa 1335 - 1505 Bogusława Sankowska
22
29.

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

środa 945 - 1030 Grażyna Siemionka
17
30. Kółko matematyczne piatek 1510 - 1555

Grażyna Siemionka

42

31. Kółko chemiczne

piatek

(co 2 tygodnie)

710 - 755

Małgorzata Siwek

14

32.

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

poniedziałek

(co 2 tygodnie)

1430 - 1515

Małgorzata Siwek

14

33.

Kółko biologiczne / Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

poniedziałek

1420 - 1505

Malgorzata Sojka

26

34.

Zajecia dydaktyczno - wyrównawcze - 2a

czwartek

1140 - 1225

Renata Strzalkowska

18

35.

Kółko informatyczne

wtorek

715 - 745

Barbara Urbanowska

28

36.

Kólko medialne - online

według

własnych

ustaleń

----

Agnieszka Zaręba

--

37.

Kółko polonistyczne klasy 4-8

wtorek

1415 - 1500

Agnieszka Zaręba

16

38.

Kółko teatralne

według

harmonogramu

prób

----------

Agnieszka Zaręba

16

.