Zajęcia otwarte z przedszkolakami

Jesteś tu: » Strona główna » GALERIE » Imprezy integracyjne » Zajęcia otwarte z przedszkolakami

Zajęcia otwarte z przedszkolakami

9 czerwca odbyły się w naszej szkole zajęcia otwarte dla przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola ,,Akademia Pana Kleksa”. Tematem przewodnim spotkania jak przystało na Szkołę Promującą Zdrowie było hasło ,,W zdrowym ciele zdrowy duch”. Pierwsza część spotkania odbyła się na sali gimnastycznej. Nasi goście rozmawiali  tu o zasadach zdrowego odżywiania, rozwiązywali zagadki związane z tym tematem oraz degustowali różne rodzaje jabłek. Druga część spotkania odbyła się w sali lekcyjnej, gdzie dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w zajęciach ,,Ruch to zdrowie” oraz brały udział w zabawie ,,Jaka to melodia”. Ich starsi koledzy i koleżanki  z klasy 3b, którzy gościli przedszkolaków w swojej sali chętnie pomagali Im podczas wykonywania zadań - układania puzzli, czytania wyrazów, układania rozsypanki wyrazowej. Spotkanie uatrakcyjnione było wesołymi piosenkami: ,,Warzywna piosenka” i ,,Hymn zdrowych dzieciaków” w wykonaniu dziewczynek z 3b. Dyrekcja szkoły oraz nauczyciele – mgr Gabriela Bilnik i Agata Pawlik dziękują przedszkolakom oraz Ich opiekunom za wizytę w naszej szkole. Życzymy wspaniałych i  bezpiecznych wakacji!

.