Bal karnawałowy 2016

Jesteś tu: » Strona główna » GALERIE » Imprezy integracyjne » Bal karnawałowy 2016

Bal karnawałowy 2016

8 lutego 2016r. w naszej szkole odbył się coroczny bal karnawałowy - „ Teatr Cudów”.
Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez uczniów klas I - III. Tego dnia sala
gimnastyczna zamieniła się w salę balową. Bal uroczyście otworzyła Pani dyrektor
Bożena Zawada, która powitała wszystkie dzieci i zachęciła do wspólnej zabawy.

Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów.
Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Prowadzący bal aktorzy,
urozmaicali zabawę ciekawymi konkursami, a zwycięzcy byli nagradzani drobnymi upominkami.

Była to również okazja do wykonania pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach.
Zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie wrócili do swoich domów.

Wspomnienia z tego balu na długo pozostaną w naszej pamięci.
Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się, serdecznie dziękujemy! – Mały Samorząd Szkolny.