II spotkanie: Warsztaty plastyczne

Jesteś tu: » Strona główna » Klub Seniora Rodzinne Czwartki » II spotkanie: Warsztaty plastyczne

II spotkanie: Warsztaty plastyczne

Podczas drugiego spotkania w ramach „Rodzinnych czwartków” nasza szkolna jadalnia zamieniła się w pracownię wielopokoleniowych artystów. Juniorzy i seniorzy przybyli z głowami pełnymi inspirujących pomysłów. Wszyscy przynieśli materiały i wymieniali się doświadczeniami. Do zabawy przyłączyły się także:

Pani Dyrektor Bożena Zawada, Pani Wicedyrektor Grażyna Wojtasińska oraz opiekun Samorządu Uczniowskiego  - Pani Agnieszka Zaręba-Furgol. Wszystko odbywało się pod okiem eksperta, czyli naszego nauczyciela plastyki - Pani Marii Kokot. Efektem dwugodzinnej zabawy była kolekcja wielu wyjątkowych ozdób, takich naszych „dzieł sztuki”. Mogliśmy je zaprezentować podczas grudniowego Wieczoru Teatralnego. Tym razem i seniorzy przygotowali słodkości, które umiliły nam pracę artystyczną. Zamykamy rok kolorowo i optymistycznie, nie mogąc się doczekać kolejnych ,,Rodzinnych czwartków” w naszej Szkole Radości.

Album: