Prymusi roku szkolnego 2004/2005

Jesteś tu: » Strona główna » wzorowi uczniowie » Prymusi roku szkolnego 2004/2005

Prymusi roku szkolnego 2004/2005

Uczeń klasy 5c
SŁAWOMIR ZBIEGIEŃ
drugi rok z kolei uzyskał
najwyższą średnią w szkole (5,7), zachowanie wzorowe i tytuł
PRYMUSA SZKOŁY.
PUCHAR PRZECHODNI Samorządu Uczniowskiego 
stał się już jego własnością.

Pozostali PRYMUSI w kolejności od najwyższej średniej:

2. Katarzyna Ziółek - kl. 6b - 5,6; wzorowe
3. Karol Życiński - kl. 6c - 5,6; wzorowe
4. Daniel Kubicki - kl. 4c - 5,5; wzorowe
5. Kamil Ciszewski - kl. 4c - 5,5; wzorowe
6. Bartosz Bobula - kl. 6b - 5,5; wzorowe
7. Marcin Kalaus - kl. 4b - 5,4; wzorowe
8. Mateusz Araszkiewicz - kl. 4c -5,4; wzorowe
9. Piotr Wicha - kl. 4c - 5,4; wzorowe
10. Magdalena Moroń - kl. 5b - 5,4; wzorowe
11. Rafał Smuga - kl. 5b - 5,4; wzorowe
12. Magda Jędrusik - kl. 5c - 5,4; wzorowe
13. Martyna Kornobis - kl. 5c - 5,4; wzorowe
14. Łukasz Michałowski - kl. 6b - 5,4; wzorowe
15. Katarzyna Hudzik - kl. 6c - 5,4; wzorowe
16. Dariusz Arendarski - kl. 6c - 5,4; wzorowe
17. Mariusz Słoń - kl. 6c - 5,4; wzorowe
18. Barbara Siwek -  kl. 5a - 5,4; bardzo dobre
19. Mateusz Latosiński - kl. 6b - 5,4; bardzo dobre
20. Marcin Piechowicz - kl. 5a - 5,3; wzorowe
21. Katarzyna Pietruszka - kl. 5b - 5,3; wzorowe
22. Marzena Smolarek - kl. 4a - 5,2; wzorowe
23. Michalina Świrk - kl. 4a - 5,2; wzorowe
24. Justyna Poręba - kl. 6a - 5,2; wzorowe
25. Agnieszka Urantówka - kl. 6b - 5,2; wzorowe
26. Damian Świątek - kl. 5a - 5,2; bardzo dobre
27. Mateusz Szarek - kl. 5b - 5,2; bardzo dobre
28. Bartosz Rakoczy - kl. 6b - 5,2; bardzo dobre
29. Katarzyna Zydorczyk - kl. 4a - 5,1; wzorowe
30. Maciej Krosta - kl. 4a - 5,1; wzorowe
31. Marta Szastak - kl. 4b - 5,1; wzorowe
32. Karolina Krawczyk - kl. 4b - 5,1; wzorowe
33. Bartosz Gęborek - kl. 4c - 5,1; wzorowe
34. Angelika Podkowa - kl. 5a - 5,1; wzorowe
35. Sylwia Pokorna - kl. 5a - 5,1; wzorowe
36. Agnieszka Zydorczyk - kl. 6b - 5,1; wzorowe
37. Agnieszka Jasek - kl. 6c - 5,1; wzorowe
38. Krystyna Obrycka - kl. 6c - 5,1; wzorowe
39. Łukasz Grosicki - kl. 4a - 5,1; bardzo dobre
40. Katarzyna Dzideczek - kl. 6a - 5,1; bardzo dobre
41. Aleksandra Twarkowska - kl. 4a - 5,0; wzorowe
42. Małgorzata Sajdak - kl. 6b - 5,0; wzorowe
43. Michał Jarosz - kl. 4a - 5,0; bardzo dobre
44. Kamil Hytry - kl. 4c - 5,0; bardzo dobre
45. Maciej Wędziński - kl. 4c - 5,0; bardzo dobre
46. Dariusz Wilk - kl. 4c - 5,0; bardzo dobre
47. Katarzyna Misiórska - kl. 5b - 5,0; bardzo dobre
48. Sara Wnęk - kl. 5b - 5,0; bardzo dobre
49. Daria Polańska - kl. 6a - 5,0; bardzo dobre

GRATULUJEMY!!!