Prymusi roku szkolnego 2005/2006

Jesteś tu: » Strona główna » wzorowi uczniowie » Prymusi roku szkolnego 2005/2006

Prymusi roku szkolnego 2005/2006

 
Najwyższą średnią w szkole (5,9), zachowanie wzorowe i tytuł
PRYMUSA SZKOŁY
otrzymali:

Smuga Rafał - kl.VIb 
i
 Zbiegień Sławomir - kl.VIc

Pozostali PRYMUSI w kolejności od najwyższej średniej:

3. Chruściel Martyna - kl. IVc - 5,7; wzorowe
4. Kubicki Daniel - kl. Vc - 5,7; wzorowe
5. Ciszewski Kamil - kl. Vc - 5,6; wzorowe
6. Moroń Magdalena - kl. VIb - 5,6; wzorowe
7. Staszczyszyn Jakub - kl. IVa - 5,5; wzorowe
8. Twarkowska Aleksandra - kl. Va - 5,5; wzorowe
9. Bielska Katarzyna - kl. IVb - 5,4; wzorowe
10. Seweryn Marek - kl. IVb - 5,4; wzorowe
11. Olewińska Eliza - kl. IVc - 5,4; bardzo dobre
12. Araszkiewicz Mateusz - kl. Vc - 5,4; wzorowe
13. Wicha Piotr - kl. Vc - 5,4;  wzorowe
14. Piechowicz Marcin - kl. VIa - 5,4; wzorowe
15. Siwek Barbara - kl. VIa - 5,4; bardzo dobre
16. Jędrusik Magdalena - kl. VIc - 5,4; wzorowe
17. Szydło Aleksander - kl. IVa - 5,3; wzorowe
18. Godniak Karolina - kl. IVc - 5,3; wzorowe
19. Kaczmarek Justyna - kl. IVc - 5,3; wzorowe
20. Śwircz Michalina - kl. Va - 5,3; wzorowe
21. Zydorczyk Katarzyna - kl. Va - 5,3; wzorowe
22. Kalaus Marcin - kl. Vb - 5,3; wzorowe
23. Gaj Michał - kl. IVa - 5,2; wzorowe
24. Kocot Wiktor - kl. IVa - 5,2; wzorowe
25. Sośnica Klaudia - kl. IVc - 5,2; wzorowe
26. Krosta Maciej - kl. Va - 5,2; wzorowe
27. Szastak Marta - kl. Vb - 5,2; wzorowe
28. Hytry Kamil - kl. Vc - 5,2; bardzo dobre
29. Podkowa Angelika - kl. VIa - 5,2; wzorowe
30. Kornobis Martyna - kl. VIc - 5,2; bardzo dobre
31. Koza Jakub - kl. IVa - 5,1; wzorowe
32. Wisienko Marek - kl. IVa - 5,1; wzorowe
33. Wdowiak Michał - kl. IVa - 5,1; bardzo dobre
34. Kupiec Magdalena - kl. IVc - 5,1; wzorowe
35. Mucha Krystian - kl. Va - 5,1; wzorowe
36. Jarosz Michał - kl. Va - 5,1; wzorowe
37. Grosicki Łukasz - kl. Va - 5,1; bardzo dobre
38. Smolarek Marzena - kl. Va - 5,1; wzorowe
39. Pokorna Sylwia - kl. VIa - 5,1; wzorowe
40. Pietruszka Katarzyna - kl. VIb - 5,1; bardzo dobre
41. Kowalik Igor - kl. IVa - 5,0; bardzo dobre
42. Filasek Kamil - kl. IVa - 5,0; bardzo dobre
43. Bober Kamil - kl. IVa - 5,0; bardzo dobre
44. Sośnica Michał - kl. Va - 5,0; bardzo dobre
45. Węgrzyńska Dominika - kl. Vb - 5,0; wzorowe
46. Gęborek Bartek - kl. Vc - 5,0; wzorowe
47. Wilk Darek - kl. Vc - 5,0; wzorowe
48. Ślusarski Kamil - kl. VIa - 5,0; wzorowe
49. Wnęk Sara - kl. VIb - 5,0; bardzo dobre
50. Jarosz Michał - kl. VIc - 5,0; wzorowe

GRATULUJEMY!!!