Prymusi roku szkolnego 2006/2007

Jesteś tu: » Strona główna » wzorowi uczniowie » Prymusi roku szkolnego 2006/2007

Prymusi roku szkolnego 2006/2007

Najwyższą średnią w szkole (5,7), zachowanie wzorowe i tytuł
PRYMUSA SZKOŁY
otrzymali:

Kalaus Marcin - kl.VIb 
i
 Ciszewski Kamil - kl.VIc

Pozostali PRYMUSI w kolejności od najwyższej średniej:

3. Chruściel Martyna - kl. Vc - 5,7; bardzo dobre
4. Szastak Marta - kl. VIb - 5,6; wzorowe
5. Kubicki Daniel - kl. VIc - 5,6; wzorowe
6. Pawlik Patrycja - kl. IVc - 5,5; wzorowe
7. Kowal Robert - kl. IVc - 5,4; wzorowe
8. Araszkiewicz Mateusz - kl. VIc - 5,4; wzorowe
9. Czernek Alicja - kl. IVa - 5,3; wzorowe
10. Konina Zofia - kl. IVa - 5,3; wzorowe
11. Witczak Weronika - kl. IVa - 5,3; wzorowe
12. Kowal Bartosz - kl. IVb - 5,3; wzorowe
13. Paszczela Weronika - kl. IVc - 5,3; wzorowe
14. Łata Dominika - kl. IVc - 5,3; wzorowe
15. Nowak Marcin - kl. IVc - 5,3; wzorowe
16. Kobiela Michał - kl. IVd - 5,3; wzorowe
17.Staszczyszyn Jakub - kl. Va - 5,3; wzorowe
18. Krosta Maciej - kl. VIa - 5,3; wzorowe
19. Grosicki Łukasz - kl. VIa - 5,3; wzorowe
20. Jarosz Michał - kl. VIa - 5,3; wzorowe
21. Zydorczyk Katarzyna - kl. VIa - 5,3; wzorowe
22. Wicha Piotr - kl. VIc - 5,3; wzorowe
23. Kupiec Magdalena - kl. Vc - 5,2; wzorowe
24. Twarkowska Aleksandra - kl. VIa - 5,2; wzorowe
25. Krawczyk Karolina - kl. VIb - 5,2; wzorowe
26. Macek Martyna - kl. IVb - 5,1; wzorowe
27. Fujarska Magdalena - kl. IVc - 5,1; wzorowe
28. Kowalik Igor- kl. Va - 5,1; bardzo dobre
29. Szydło Aleksander - kl. Va - 5,1; wzorowe
30. Seweryn Marek - kl. Vb - 5,1; wzorowe
31. Bielska Katarzyna - kl. Vb - 5,1; wzorowe
32. Godniak Karolina - kl. Vc - 5,1; wzorowe
33. Sośnica Michał - kl. VIa - 5,1; bardzo dobre
34. Janczyk Julia - kl. VIa - 5,1; wzorowe
35. Molęda Aleksandra - kl. VIa - 5,1; wzorowe
36. Kapusta Szymon- kl. VIa - 5,1; wzorowe
37. Bednarczuk Iwona - kl. VIb - 5,1; wzorowe
38. Węgrzyńska Dominika - kl. VIb - 5,1; wzorowe
39. Gumółka Klaudia - kl. IVb - 5,0; bardzo dobre
40. Sroka Bartłomiej - kl. IVc - 5,0; bardzo dobre
41. Sowiński Grzegorz - kl. IVd - 5,0; wzorowe
42. Koza Jakub - kl. Va - 5,0; bardzo dobre
43. Kocot Wiktor - kl. Va - 5,0; wzorowe
44. Świrk Michalina - kl. VIa - 5,0; wzorowe
45. Smolarek Marzena - kl. VIa - 5,0; wzorowe
46. Mucha Krystian - kl. VIa - 5,0; wzorowe

GRATULUJEMY!!!