Prymusi roku szkolnego 2007/2008

Jesteś tu: » Strona główna » wzorowi uczniowie » Prymusi roku szkolnego 2007/2008

Prymusi roku szkolnego 2007/2008

Najwyższą średnią w szkole (5,8), zachowanie wzorowe i tytuł
PRYMUSA SZKOŁY
otrzymała:

Martyna Chruściel - kl.VIc 

Pozostali PRYMUSI w kolejności od najwyższej średniej:

2. Przeorski Krzysztof - kl. IVb - 5,7; wzorowe
3. Cembrzyńska Magdalena - kl. IVa - 5,6; wzorowe
4. Pawlik Patrycja - kl. Vc - 5,6; wzorowe
5. Olewińska Eliza - kl. VIc - 5,6; wzorowe
6. Kostur Artur - kl. IVa - 5,5; wzorowe
7. Motyka Anna - kl. IVc - 5,5; wzorowe
8. Serwa Klaudia - kl. IVc - 5,5; wzorowe
9. Konina Zofia - kl. Va - 5,5; wzorowe
10. Kowal Robert - kl. Vc - 5,5; wzorowe
11. Kupiec Magdalena - kl. VIc - 5,5; wzorowe
12. Ścibski Paweł - kl. IVa - 5,4; wzorowe
13. Siwek Zuzanna - kl. IVc - 5,4; wzorowe
14. Witczak Weronika - kl. Va - 5,4; bardzo dobre
15. Kowal Bartosz - kl. Vb - 5,4; wzorowe
16. Fujarska Magdalena - kl. Vc - 5,4; wzorowe
17. Łata Dominika - kl. Vc - 5,4; wzorowe
18. Nowak Marcin - kl. Vc - 5,4; wzorowe
19. Godniak Karolina - kl. VIc - 5,4; wzorowe
20. Kaczmarek Justyna - kl. VIc - 5,4; wzorowe
21. Szastak Marzena - kl. IVa - 5,3; wzorowe
22. Kubicka Katarzyna - kl. IVc - 5,3; wzorowe
23. Rożdżyńska Natalia - kl. IVc - 5,3; wzorowe
24. Żądecka Klaudia  - kl. IVc - 5,3; wzorowe
25. Gocoł Monika  - kl. IVc - 5,3; wzorowe
26. Czernek Alicja - kl. Va - 5,3; wzorowe
27. Kobiela Michał  - kl. Vd - 5,3; wzorowe
28. Bielska Katarzyna  - kl. VIb - 5,3; wzorowe
29. Wierzchoń Monika  - kl. IVa - 5,2; wzorowe
30. Michałowski Marek - kl. IVa - 5,2; wzorowe
31. Marcinkowski Łukasz - kl. IVb - 5,2; wzorowe
32. Brzezińska Karolina - kl. IVc - 5,2; wzorowe
33. Chądzyńska Aleksandra - kl. IVc - 5,2; wzorowe
34. Kucia Agnieszka - kl. IVc - 5,2; wzorowe
35. Seweryn Marek - kl. VIb - 5,2; bardzo dobre
36. Sośnica Klaudia - kl. IVc - 5,2; wzorowe
37. Zapart Katarzyna - kl. IVc - 5,1; wzorowe
38. Peciak Klaudia - kl. Va - 5,1; wzorowe
39. Korfel Łukasz - kl. Vd - 5,1; wzorowe
40. Glądała Bartosz - kl. VIc - 5,1; wzorowe
41. Ślęzak Krzysztof - kl. VIc - 5,1; wzorowe
42. Kotlarek Marta - kl. IVb - 5,0; wzorowe
43. Pawlak Bartłomiej- kl. IVb - 5,0; bardzo dobre
44. Jędrusik Szymon - kl. IVc - 5,0; wzorowe
45. Niziołek Szymon - kl. IVc - 5,0; wzorowe
46. Surmacz Miłosz - kl. IVc - 5,0; wzorowe
47. Orzeł Aleksandra - kl. Va - 5,0; wzorowe
48. Molęda Agata - kl. Vc - 5,0; wzorowe
49. Sroka Bartłomiej - kl. Vc - 5,0; bardzo dobre
50. Mirczak Aleksander - kl. Vd - 5,0; wzorowe
51. Sowiński Grzegorz - kl. Vd - 5,0; wzorowe
52. Wilk Igor - kl. Vd - 5,0; wzorowe
53. Borda Rafał - kl. VIc - 5,0; bardzo dobre

GRATULUJEMY!!!