Prymusi roku szkolnego 2008/2009

Jesteś tu: » Strona główna » wzorowi uczniowie » Prymusi roku szkolnego 2008/2009

Prymusi roku szkolnego 2008/2009

Najwyższą średnią w szkole (5,8), zachowanie wzorowe i tytuł
PRYMUSA SZKOŁY
otrzymali:

Pawlik Patrycja - kl.VIc 
i
 Przeorski Krzysztof - kl.Vb

Pozostali PRYMUSI w kolejności od najwyższej średniej:


3. Motyka Anna - kl. Vc - 5,6; wzorowe
4. Żądecka Klaudia - kl. Vc - 5,6; wzorowe
5. Fujarska Magdalena - kl. VIc - 5,6; wzorowe
6. Łata Dominika - kl. VIc - 5,6; wzorowe
7. Kobiela Michał - kl. VId - 5,6; wzorowe
8. Cembrzyńska Magdalena - kl. Va - 5,5; wzorowe
9. Kostur Artur - kl. Va - 5,5; wzorowe
10. Siwek Zuzanna - kl. Vc - 5,5; wzorowe
11. Bendor Angela - kl. IVb - 5,4; wzorowe
12. Serwa Klaudia - kl. Vc - 5,4; wzorowe
13. Rożdżyńska Natalia - kl. Vc - 5,4; wzorowe
14. Gocoł Monika - kl. Vc - 5,4; wzorowe
15. Kowal Robert - kl. VIc - 5,4; wzorowe
16. Paszczela Weronika - kl. VIc - 5,4; wzorowe
17. Bułman Jagoda - kl. IVa - 5,3; wzorowe
18. Szastak Marzena - kl. Va - 5,3; wzorowe
19. Konina Zofia - kl. VIa - 5,3; bardzo dobre
20. Kubicka Katarzyna - kl. Vc - 5,3; wzorowe
21. Kowal Bartosz - kl. VIb - 5,3; bardzo dobre
22. Nowak Marcin - kl. VIc - 5,3; wzorowe
23. Rogowska Kinga - kl. IVa - 5,2; wzorowe
24. Kraśnicka Julia  - kl. IVa - 5,2; bardzo dobre
25. Przegrałek Jakub  - kl. IVa - 5,2; wzorowe
26. Wierzchoń Monika - kl. Va - 5,2; wzorowe
27. Ścibski Paweł  - kl. Va - 5,2; wzorowe
28. Brzezińska Karolina  - kl. Vc - 5,2; wzorowe
29. Zapart Katarzyna  - kl. Vc - 5,2; wzorowe
30. Czernek Alicja - kl. VIa - 5,2; wzorowe
31. Peciak Klaudia - kl. VIa - 5,2; bardzo dobre
32. Kordyś Karolina - kl. VIb - 5,2; wzorowe
33. Macek Martyna - kl. VIb - 5,2; wzorowe
34. Górka Mateusz - kl. VId - 5,2; bardzo dobre
35. Sowiński Grzegorz - kl. VId - 5,2; wzorowe
36. Płazińska Joanna - kl. IVa - 5,1; wzorowe
37. Bąchor Marcelina - kl. IVb - 5,1; wzorowe
38. Szczepara Marta - kl. IVb - 5,1; wzorowe
39. Czado Radosław - kl. IVb - 5,1; bardzo dobre
40. Kucia Agnieszka - kl. Vc - 5,1; wzorowe
41. Orzeł Aleksandra - kl. VIa - 5,1; bardzo dobre
42. Witczak Weronika - kl. VIa - 5,1; bardzo dobre
43. Kozioł Kamil- kl. IVa - 5,0; wzorowe
44. Dyba Klaudia - kl. IVb - 5,0; wzorowe
45. Lato Paulina - kl. IVb - 5,0; wzorowe
46. Michałowski Marek - kl. Va - 5,0; wzorowe
47. Molęda Agata - kl. VIc - 5,0; wzorowe
48. Korfel Łukasz - kl. VId - 5,0; wzorowe
49. Wilk Igor - kl. VId - 5,0; wzorowe

GRATULUJEMY!!!